Poniższy formularz umożliwia rezerwację miejsca na wybrane warsztaty odbywające się w ramach 11. SWT w Krakowie (9-11 maja 2017). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc proces rejestracji nie może być uznany za zakończony bez potwierdzenia go przez Organizatorów drogą mailową w ciągu 24 h. Wraz  z potwierdzeniem rejestracji uczestnikom przesłane zostaną potrzebne materiały. Zapoznanie się z nimi jest warunkiem uczestnictwa w warsztatach. Jeżeli po 24 h mail z potwierdzeniem rejstracji nie znalazł się w Twojej skrzynce, sprawdź folder SPAM. Jeżeli i tam go nie ma – zgłoś nam jak najszybciej ten problem, nadrobimy zaległości.

Nie ma ograniczeń dotyczących liczby wybranych sesji. Prosimy jednak o zwrócenie uwagi, czy wybrane warsztaty nie pokrywają się w terminach – nie polecamy zapisywania się na równoległe wydarzenia, chyba że zainteresowany posiada dar bilokacji.

Informacje na temat poszczególnych warsztatów można znaleźć w zakładce w menu głównym. Limit na każde warsztaty to 15 osób (Polski Język Migowy – 30 osób) w grupie, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa prosimy o wiadomość. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: swt11ifa@gmail.com

ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Zapraszamy na wykłady i spotkania odbywające się w ramach 11. SWT